لدونس یکی از برندهای پیشرو و برجسته در زمینه نور و روشنایی تخصصی و عمومی در سراسر دنیا است. تولیدات این شرکت تنوعی گسترده از انواع چراغ و لامپ برای روشنایی های هوشمند ساختمان و منازل تا لامپ های سنتی است. شرکت لدونس از برند اسرام، یکی از مطرح ترین برندهای حوزه روشنایی در دنیا، ظهور پیدا کرده است که در حال حاضر توسط شرکت روشنایی چینی MLS CO. LTD اداره می شود.
در واقع لدونس یک شرکت جهانی در زمینه محصولات روشنایی است که از واگذاری بخشی از سهام OSRAM Light AG در ژانویه 2018 به تکامل رسیده واز آوریل 2018 به شرکت چینی MLSCO.LTD تعلق یافته است. در آوریل 2015 شرکت اسرام اعلام کرد که بخش لامپ در زمینه روشنایی عمومی را با بیش از 1/3 کارکنان واگذار خواهد کرد. این واگذاری بخشی از خط تولید پرکاربردترین محصولات حوزه نور و روشنایی نظیر لامپ های ال ای دی، هالوژن و کم مصرف را شامل می شد. از اول جولای لدونس به عنوان یک شرکت مستقل قانونی فعالیت خود را اغاز نمود و هم اکنون این شرکت مجاز به استفاده از نام های تجاری اسرام و سیلوانیا برای محصولات خود است. در پایان ژانویه 2016 اسرام اعلام کرد که لدونس با بیش از 400 میلیون یورو به یک شرکت چینی فروخته شد. پس از رایزنی های بسیار از آوریل 2018 شرکت روشنایی LED MLS چینی تنها مالک LEDVANCE است و هم اکنون حدود 9000 نفر در 120 کشور برای این برند مشغول به کار هستند
لدونس در بیش از 50 کشور نمایندگانی دارد و توانسته است محصولات خود را در بیش از 140 کشور عرضه کند. ماوریت این شرکت دارای یک بازار جهانی برجسته بر اساس اعتماد، روابط مشتری مداری بلند مدت و ایجاد یک شبکه گسترده قدرتمند در حوزه نور و روشنایی است.

 لدونس

 

نمایندگی لدونس

منبع : ویکی پدیا – شرکت لدونس