شرکت ترایدونیک یک تامین کننده پیشرو در زمینه فن آوری روشنایی است و با داشتن سخت افزار و نرم افزار هوشمند از مشتریان خود پشتیبانی می کند و بالاترین سطح کیفیت را ارائه می دهد. شرکت ترایدونیک به عنوان محرک جهانی نوآوری در زمینه فناوری شبکه مبتنی بر روشنایی ، راه حل های مقیاس پذیر و آینده محور را توسعه می دهد که مدل های تجاری جدید را برای تولید کنندگان روشنایی ، مدیران ساختمان ، مجتمع های سیستم ، برنامه ریزان و بسیاری دیگر از مشتریان امکان پذیر می کند.

نمایندگی بالاست ترایدونیک

نمایندگی بالاست ترایدونیک :

شرکت نوراسرام به عنوان عامل پخش و نمایندگی بالاست ترایدونیک فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده و آمادگی خود را جهت تامین کلیه تجهیزات الکترونیکی اعم از بالاست،ماژول و درایورهای ترایدونیک اعلام می دارد.

درباره شرکت ترایدونیک :

ترایدونیک شرکت فن آوری گروه Zumtobel است و مقر آن در Dornbirn اتریش است. در سال مالیاتی 2018/19 ، شرکت ترایدونیک فروش 348.3 میلیون یورو را تولید کرد. تعداد 1778 کارمند ماهر و حضور فروش جهانی در بیش از 50 کشور جهان نشان دهنده تعهد شرکت ترایدونیک به توسعه و استقرار سیستم های جدید ، هوشمند و متصل به روشنایی است. شرکت ترایدونیک بیش از 60 سال است که محرک در توسعه نورپردازی حرفه ای است. با تشکر از دانش و تخصص مهندسین خود ،راه حل های روشنایی کاربردی و اقتصادی بالایی را ارائه می دهد که قابل اعتماد ، ایمن ، کارآمد و پایدار باشند.

 تاریخچه شرکت ترایدونیک : 

1956 داستان شرکت ترایدونیک با تولید بالاست های مغناطیسی فشرده آغاز می شود. 1978 نخستین بالاستهای الکترونیکی با عملکرد مناسب و کارآمد لامپ های فلورسنت راه اندازی شد. 1991 بالاست های کم نور به صورت دیجیتالی یک انقلاب فناوری به حساب می آمدند و هنوز هم راه را پشت سر می گذارند. 1996 شرکت ترایدونیک اولین بالاست الکترونیکی ASIC با حجم بالا به عنوان PC-E011 را تولید کرد. 2001 ترایدونیک ماژول های TALEXX ، LED هایی را که از جدیدترین فناوری COB (Chip-On-Board) استفاده می کنند ، راه اندازی کرد. 2002 کل صنعت مفهوم دیجیتال استاندارد DALI را تصویب کرد .شرکت ترایدونیک با معرفی دامنه محصول DALI خود ،  نوآوری های محصول را در زمینه روشنایی حرفه ای در دست گرفت. 2003 ترایدونیک با موفقیت مدیریت روشنایی را در شبکه های IT موجود با استفاده از netDIM @ net ادغام کرد. 2007 راه اندازی TALEXXengine ، طیف کاملی از راه حل های LED Tridonic.

2008 یک سال بعد ، xitec ، فناوری جدید پردازنده ، راه اندازی شد. 2009 شرکت ترایدونیک توافقنامه صدور مجوز متقابل با فیلیپس را انجام داد که چندین هزار لوازم الکترونیکی روشنایی فردی و اختراعات فن آوری روشنایی LED را امضا می کند. 2011 ترایدونیک ماژول های LED را برای روشنایی عمومی راه اندازی می کند. 2012 اولین ماژول های OLED قابل فروش 2013 نسل جدیدی از درایورهای LED و همچنین ماژول های LED با کارآیی بالا برای لامپ های کم مصرف و نورهای لامپ ، راه اندازی شدند.

2014 TALEXXengine LLE حق بیمه: اولین ماژول قابل تنظیم LED White برای برنامه های Office و Education ایجاد شد. 2014 connecDIM در دسترس است ، اولین راه حل برای روشنایی حرفه ای متصل است. 2015 راه اندازی آماده2mains – کم نور و پیکربندی از طریق شبکه 2017 معرفی net4more به عنوان ستون فقرات برای راه حل های IoT.

 

شرکت ترایدونیک