فواید لامپ های یخچالی

روشنایی LED به سرعت تبدیل به استاندارد صنعتی برای سیستم‌های روشنایی در کاربردهای تجاری و مسکونی شده است. اگرچه هم صاحبان خانه و هم صاحبان مشاغل می‌توانند با تغییر به فناوری لامپ ال ای دی صرفه جویی زیادی در مصرف انرژی داشته باشند، مشاغل تجاری موقعیت بسیار خوبی برای بهره‌مندی از مزایای‌LED های کم هزینه دارند. به همین دلیل است که اگر صاحبان کسب‌وکاری در سیستم‌های خنک‌کننده و برودتی از لامپ‌های یخچالی LED استفاده می‌کنند. در این مطلب، برخی از مهمترین فواید لامپ‌های یخچالی را بررسی خواهیم کرد.

فواید لامپ های یخچالی

بررسی فواید لامپ‌های یخچالی

پتانسیل روشنایی LED در فضاهای تجاری بیشتر به دلیل انرژی زیادی است که بسیاری از مشاغل مصرف می‌کنند. به عنوان مثال، رستوران‌ها که از یخچال‌ها استفاده می‌کنند، انرژی زیادی برای نگهداری از محصولات مصرف می‌کنند. کاهش هزینه‌ها در این زمینه‌ها می‌تواند سودی را به همراه داشته باشد که معادل پول بیشتر است. به طور کلی، برخی از مهمترین فواید لامپ‌های یخچالی عبارت است از:

بررسی فواید لامپ‌های یخچالی

۱- شما می‌توانید روشنایی یخچال موجود خود را بازسازی کنید

یکی از مهمترین فواید لامپ‌های یخچالی LED این است که بسیاری از محصولات نورپردازی سنتی را می‌توان به راحتی برای قرار دادن لامپ‌های LED بازسازی کرد. اگر یخچال شما در حال حاضر مجهز به لوله‌های فلورسنت است، تعدادی کیت مقاوم‌سازی ال ‌ای ‌دی وجود دارد که برای قرار گرفتن در وسایل فلورسنت با اندازه‌ها و اشکال مختلف طراحی شده‌اند.

۲- صرفه‌جویی در هزینه‌های انرژی می‌تواند تا 75٪ باشد

به زبان ساده، لامپ‌های یخچالی LED کم مصرف‌ترین چراغ‌های موجود امروزی هستند. اگر از روشنایی خنک‌تر سنتی استفاده کنید، کسب‌وکار شما می‌تواند تا 75 درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی کند. با محاسبه‌ی کل هزینه‌های انرژی در حال حاضر، احتمالا می‌توانید ببینید که صرفه‌جویی 75 درصدی در صورتحساب انرژی شما معادل پول اضافی زیادی برای شرکت شما خواهد بود، پولی که می‌توانید برای افزایش سود و رشد مجدد در کسب‌و‌کار خود سرمایه‌گذاری کنید.

۳- حرارت لامپ را در یخچال خود کاهش دهید

یکی از هزینه‌های غیرقابل مشاهده برای چراغ‌های روشن در داخل سیستم‌های تبرید این است که بسیاری از انواع فناوری روشنایی گرما می‌دهند، بنابراین سیستم شما مجبور می‌شود برای سرد نگه داشتن همه چیز در یخچال شما سخت‌تر کار کند. با تکنولوژی LED، دیگران نگران این مشکل نخواهید بود. یکی از مهمترین فواید لامپ‌های یخچالی این است که چراغ‌های ال ‌ای‌ دی کسری از گرما را که سایر فناوری‌های روشنایی انجام می‌دهند، منتشر می‌کنند و در هزینه‌ی انرژی صرف شده برای سرد نگه‌داشتن محصولات در یخچال صرفه‌جویی می‌کنند. این بدان معنی است که علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف انرژی LED، می‌توانید انتظار داشته باشید که آن‌ها به سیستم تبرید شما کمک کنند تا سرد بماند و همچنین کارایی بیشتری نیز داشته باشند.

۴- کیفیت نورپردازی خود را بهبود بخشید

فناوری LED نه تنها می‌تواند در مصرف انرژی صرفه‌جویی کند، بلکه می‌تواند کیفیت روشنایی شما را نیز بهبود بخشد. مهندسی مدرن،‌LED ها را بسیار بهبود بخشیده است تا بتواند هر نوع نوری را که به دنبال آن هستید ارائه دهد. برای مثال، اگر نور سفید روشن و پرانرژی می‌خواهید، می‌توانید لامپ‌های LED را خریداری کنید که دمای رنگ بالاتری را برای فضای شما فراهم می‌کنند.
از سوی دیگر، اگر نور گرم‌تر و زردتری را ترجیح می‌دهید، دمای رنگ پایین‌تر ممکن است همان چیزی باشد که به دنبال آن هستید. به طور کلی، چراغ‌های LED بسته به کاربردهایی که به آن نیاز دارید، در طیف وسیعی از دمای رنگ موجود هستند. LED‌های مدرن همچنین امتیاز بالایی در شاخص رندر رنگ یا CRI دارند، رتبه‌ای که نشان می‌دهد چگونه منابع مختلف نور به طور مداوم نور رنگی مشابهی را تولید می‌کنند. این بدان معناست که با توجه به فواید لامپ‌های یخچالی LED می‌توانید انتظار داشته باشید که رنگ روشنایی شما در طیف لامپ‌های مختلف یکسان بماند.

۵- از عمر لامپ 50000 تا 100000 ساعت لذت ببرید

یکی دیگر از فواید لامپ‌های یخچالی LED که باعث صرفه‌جویی در وقت و هزینه شما می‌شود، عمر طولانی آن‌ها است. بسیاری از ال ای دی‌ها بین 50000 تا 100000 ساعت دوام می‌آورند که به طور قابل توجهی طولانی‌تر از فناوری‌های سنتی مانند مهتابی و فلورسنت است. مزایای عمر طولانی لامپ ال ای دی‌ها این است که سال‌ها بدون نیاز به تعویض دوام خواهند داشت. اگر LED شما 100000 ساعت کامل دوام بیاورد، این برابر با 11 سال کارکرد است.

منبع

www.shineretrofits.com